Social1Сьогодні в Україні налічується 17,5 мільйона користувачів інтернету і це число постійно зростає.

Дев'ять з десяти користувачів зареєстровані в різних соціальних мережах і кожен день проводять там чимало часу.

Створивши сторінку своєї компанії в соцмережі, ви зможете щодня контактувати з цими людьми, пропонувати їм свої послуги та товари, залучати нових покупців на Ваш сайт і підвищувати продажі.

Які можливості Ви отримаєте, створивши сторінку Вашої компанії в соціальних мережах?

1. Постійний контакт з цільовою аудиторією, її утримання. Розміщуючи тематичні публікації на сторінці компанії, ви отримаєте можливість безпосередньо звертатися до Ваших потенційних клієнтів і пропонувати їм свою продукцію.
2. Зростання довіри до Вашої компанії. Встановлено, що люди набагато охоче купують товар або послуги тих сайтів, у яких є сторінки в соціальних мережах. Представленість компанії в соцмережах дає потенційному покупцеві певну внутрішню впевненість у вашій чесності та гарній якості роботи.
3. Представленість компанії в інформаційному просторі. Створений вами контент буде самостійно поширюватися по соціальній мережі за рахунок залучення інших користувачів. Ваша компанія буде присутня в інформаційному просторі, тобто про вас будуть говорить і писати, ділиться посиланнями на сторінку та ін. Повідомлення, надіслані через соцмереж, викликають більшу довіру у потенційного споживача за рахунок реальних соціальних зв'язків людей, які лежать в основі взаємодії.
Просування в соціальних мережах стане суттєвим доповненням до інших способів розкручування Вашого сайту, допоможе розширити базу клієнтів і підвищить число продажів.